Par mums

Uzņēmums Latgales galdnieks dibināts 2003. gadā. Šo gadu laikā tas ir ievērojami attīstījies, paplašinot savas tehniskās iespējas, piedāvājot plašāku pakalpojumu klāstu un augstāku izpildījuma kvalitāti. Darbības sākumā, galvenokārt, tika ražoti ar galdniecību saistīti izstrādājumi: kāpnes, logi, durvis un mēbeles. Laika gaitā, pieaugot pieprasījumam, piedāvātās produkcijas spektrs tika ievērojami paplašināts. Šobrīd tiek izgatavotas dažāda veida mēbeles, guļbūves, mākslas priekšmeti, baznīcas altāri utt.

Kvalificētu meistaru pieredze ļauj realizēt katra klienta individuālās prasības gan klasiska, gan moderna dizaina izstrādājumu izgatavošanā.

Piedāvātie materiāli: masīvkoks, finierēts saplāksnis, MDF, lamināts. Izstrādājumi tiek beicēti, lakoti vai krāsoti, atkarībā no klienta vēlmēm. Uzņēmums pastāvīgi seko līdzi jaunākajiem izejmateriāliem un ražošanas tehnoloģijām.

IK "Latgales galdnieks" ir sadarbība ar vietējām profesionālajām skolām un mākslas vidusskolu audzēkņiem, piedāvājot iespēju skolēniem praktizēties. Pa šo laiku uzņēmums sevi pierādījis kā labu sadarbības partneri ar citiem uzņēmumiem un pašvaldībām.

Katrs darbs ir svarīgs un veicams ar vienādi augstu atbildību un kvalitāti!

Mūsu devīze – pastāvīgs un apmierināts klients.

2021  Latgales galdnieks